** نتایج زنده **

افشین پیروانی: دنیزلی برگ برنده پرسپولیس است

 

فوتبال روز:افشین پیروانی جزو آن دسته از بازیکنانی بود که سابقه زیادی در دربی های تهران داشت و حتی در فینال جام حذفی هم یک گل به یاد ماندی به استقلال زده است.

 

پیروانی در مورد دربی حرف هایش را اینگونه آغاز می کند:« شرایط دربی با تمام بازیهای لیگ متفاوت است چرا که بازیکنان دو تیم از هفته ها قبل خود را آماده این دیدار می کنند و بهترین بازی خود را ارائه می دهند.هرگز نمی توان تیمی را از قبل برنده دانست و هر تیمی که از معدود موقعیت های خود بهتر بهره بگیرد و می تواند برنده باشد.: 

 

پیروانی ادامه می دهد:«تجربه بالای دنیزلی برگ برنده پرسپولیس در این دیدار است چرا که او سابقه هدایت تیم های بزرگ ترکیه و انجام چنین بازی های دشواری را در کارنامه کاری خود دارد و اگر بازیکنان بتوانند خواسته های او را به خوبی در زمین اجرا کنند سه امتیاز برای سرخ پوشان دور از انتظار نخواهد بود.» 

 

او در مورد ناامیدی برخی از هواداران پرسپولیس می گوید:«هواداران حق دارند به خاطر چهار شکست متوالی در دربی ناراحت باشند و اعتراض کنند ولی دلیلی وجود ندارد که پرسپولیس در هر دیدار شکست بخورد و استقلال برنده شود. هر دربی شرایط خاص خودش را دارد و پرسپولیس از شانس کمی برخودار نیست. اگر هواداران می خواهند نوار پیروزی های استقلال را پاره کنند باید به آزادی بروند و 90 دقیقه تیم خود را تشویق کنند.» 

 

او در مورد برخی انتقادها که از دنیزلی صورت گرفته می گوید:«پرسپولیس در نیم فصل دوم با دنیزلی 6 بازی انجام داده و از 18 امتیاز توانسته 8 امتیاز بگیرد.هر چند کمی ناموفق است ولی نمی توان او را مقصر ناکامی دانست چون او تیمی را تحویل گرفته که مربی دیگری آن را بسته و خیلی چیزها را رعایت نکرده است. دنیزلی به زمان و حمایت نیاز دارد.» 

 

  

 

 

                                                     

این صفحه را به اشتراک بگذارید